Z důvodů dovolené budou všechny objednávky přijaté od 7.7.2024 do 14.7.2024 vyřízeny a odeslány 15.7.2024. Moc děkujeme za pochopení, Lubojatzky.

Odstoupení od kupní smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy, reklamace

Mohu zboží vrátit bez udání důvodů?

Ano, můžete. Máte 14 dnů na oznámení vrácení zboží od dodání. Podmínkou je nepoškozenost produktu (u první kuchařky ULALA se jedná nejen o samotnou knihu, ale i celý box se stojánkem a zarážkou na recepty; u druhé Ještě více ULALA kuchařky se jedná o nepoškozený stojánek a leporelo šablon chaloupek).

Právo odstoupit od smlouvy však spotřebitel nemá: je-li dodávané zboží upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu. 

Jak zboží vrátím?

Nejdříve nás kontaktujte na e-mail: obchod@lubojatzky.cz, ve kterém prosím zašlete vyplněný a podepsaný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, který naleznete níže.

Odpovědí vám potvrdíme přijetí dokumentu a budeme Vás informovat o dalším postupu.

Zboží prosím zašlete na adresu uvedenou ve formuláři.

Po převzetí zásilky vás budeme informovat o jeho převzetí. Jakmile provedeme kontrolu nepoškozenosti zboží, pošleme peníze na bankovní účet napsaný ve formuláři pro odstoupení od kupní smlouvy v zákonné lhůtě do čtrnácti (14) dnů. V případě, že bude zboží poškozeno, či jinak upraveno, spojíme se s Vámi ohledně následného řešení. 

Jak můžu zboží reklamovat?

Pokud řešíte problém s vadným zbožím, prosíme o zaslání fotografie na email: obchod@lubojatzky.cz společně s vyplněným reklamačním formulářem.

Odpovědí vám potvrdíme přijetí dokumentu a budeme Vás informovat o dalším postupu. 

Pokud dostanu ke zboží dárek, mám je také vrátit?

Ano, při odstoupení od kupní smlouvy se ruší také smlouva darovací.

Formulář pro odstoupení od smlouvy / reklamační formulář naleznete v odkazu níže:

Odstoupení od smlouvy

Reklamační formulář

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz